Start
Akcja sprzątanie świata
UWAGA ! ! ! OGŁASZAMY WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO
Rozpoczęcie Roku szkolnego
2017/2018
Nasza szkoła
z drona
Wycieczka
Do NIemiec
Lekcja
Fundusze europejskie
Licealiada w siatkówce

Aktualności

 •  Zgodnie z wrześniową tradycją i w tym roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w akcji „Sprzątanie świata”. 24 edycja akcji przebiegła pod hasłem „Nie ma śmieci – są surowce”. W
  Read More
 • W dniu 15.09 (tj. piatek) o godzinie 16:00 odbędzie się zebranie informacyjno-organizacyjne z Rodzicami uczniów wszystkich klas. Zapraszamy ! 😁
  Read More
 • UWAGA ! ! !OGŁASZAMY WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO -kandydatami do Samorządu mogą być uczniowie wszystkich klas. Kandydatów mogą zgłaszać uczniowie oraz nauczyciele. WARUNEK : maksymalnie dwóch kandydatów z jednej klasy
  Read More
 • Żegnajcie Wakacje , witaj szkoło !W dniu 4 września uroczystą mszą Świętą w kościele parafialnym w Nienadowej , rozpoczął się nowy rok szkolny 2017/ 2018 . Następnie w naszej szkole odbyła się uroczysta
  Read More
 • W dniu 26.04.2017 na warsztatach Zespołu Szkół im. A. Fredry w Nienadowej odbył się konkurs praktyczny w którym udział wzięło pięć drużyn reprezentujących klasy mające zajęcia praktyczne. Udział wzięli.  
  Read More
 • Lekcja o Funduszach Europejskich. Przedsiębiorczość.Już po raz czwarty w Polsce Wschodniej odbywa się akcja edukacyjna pt. Lekcja o Funduszach Europejskich. Tym razem w przedsięwzięciu wzięli udział uczniowie naszej szkoły-kl I a,
  Read More
load more hold SHIFT key to load all load all

rozŻegnajcie Wakacje , witaj szkoło !
W dniu 4 września uroczystą mszą Świętą w kościele parafialnym w Nienadowej , rozpoczął się nowy rok szkolny 2017/ 2018 . Następnie w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia . Przywitaliśmy w naszym gronie nowe koleżanki i kolegów z klas pierwszych. Oby ten nowy rok szkolny był owocny dla wszystkich uczniów i nauczycieli 😉