Aktualności

konsument15 marca obchodzony jest ŚWIATOWY DZIEŃ KONSUMENTA. Dzień ten jest szczególnie ważny dla nas wszystkich, ponieważ każdy z nas jest konsumentem. Kupujemy codziennie, a każda wydana złotówka stanowi o naszej zależności od konsumpcji, dlatego musimy dążyć do tego, aby być świadomym konsumentem i doskonale znać swoje prawa. W tym dniu w naszej szkole odbył się konkurs w którym przedstawiciele poszczególnych klas mogli popisać się wiedzą z zakresu swoich praw.

I miejsce zajęły przedstawicielki klasy IITH  - Stankiewicz Monika i Niemiec Karina.

II miejsce zajęli uczniowie klasy I b technikum  - Dudziak Kamil, Skubisz Dawid i Pydo Krystian

III miejsce zajęli uczniowie klasy I TS  - Bielański Piotr i Cwian Krystian

Gratulujemy, wszystkim życzymy przemyślanych i trafnych zakupów.

Nagrody dla laureatów ufundowali:

INGLOT Sp.zo.o.

ALT-KOM II S.C. Foryś D.A.

Sklep GRAŻYNA w Dubiecku

Wszystkim sponsorom serdecznie dziękujemy i liczymy na dalsza współpracą