Aktualności

koszyk wielkanocny11 kwietnia w GOK-u w Dubiecku odbyło się rozstrzygnięcie konkursu na najpiękniejszy koszyk wielkanocny. Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań plastycznych inspirowanych zwyczajami i tradycjami Świąt Wielkanocnych. Dodam, że ważnym celem była integracja wszystkich podmiotów uczestniczących w życiu szkoły, ą więc młodzieży, rodziców i nauczycieli. Naszą szkołę reprezentowała kl III c. Ich koszyk, a właściwie cała kompozycja z bocianem w roli głównej została wyróżniona nagrodą główną.
Przyznacie, że wszystkie prace były piękne. W tym dniu odbyło się również malowanie pisanek przez przedstawicieli wszystkich szkół Gminy Dubiecko. Nasza pisanka została wyróżniona.
Dziękujemy organizatorom za zaproszenie, a wszystkim naszym sympatykom życzymy Wesołych Świąt. :)