Aktualności

pobrane

W dniu 26 września o godzinie 10:00 w naszej szkole odbyło się seminarium z zakresu samoobrony dla dziewcząt z naszej szkoły. Na zaproszenie p. Katarzyny Danielak Zespół Szkół odwiedził Tomasz Dańko - wybitny specjalista z dziedziny sztuk walki, Mistrz Świata w Sportowym Jiujutsu, wielokrotny złoty medalista Światowych Igrzysk Sztuk Walki, 5-krotny Mistrz Polski w Sportowym JiuJutsu, który 9 razy z rzędu znalazł się w pierwszej dziesiątce  najpopularniejszych sportowców plebiscytu Życia Podkarpackiego oraz Mateusz Klęsk-zdobywca Pucharu Polski w MMA, Wicemistrz i Mistrz Polski w JiuJutsu, jeden z czołowych zawodników Przemyskiego Klubu Walki Wręcz JiuJutsu i prawa ręka Trenera.
 
W zajęciach wzięły udział 24 uczennice naszej szkoły. Przez półtora godziny dziewczęta uważnie słuchały wskazówek Trenerów i ćwiczyły różne sposoby i techniki obrony przed atakami. Uczestniczki seminarium nabrały pewności siebie i poznały swoją siłę-przekonały się, że spokój, opanowanie i chłodna kalkulacja mogą czasem znaczyć dużo więcej niż tężyzna fizyczna.
 
Seminarium odbyło się w świetnej atmosferze. Uczestniczkom i Trenerom dziękujemy!:)
 
Galeria zdjęć na FB szkoły