Start
Julia Dzwonnik
1 miejsce w ogólnopolskim konkursie "Zapobiegajmy pożarom"
Finał XX edycji Olimpiady wiedzy o bezpieczeństwie i higienie pracy w rolnictwie
Jubileusz Zespołu Szkół im. Aleksandra Fredry w Nienadowej

Aktualności

load more hold SHIFT key to load all load all

5Pierwszy dzień Dni Otwartych za nami! Nasi goście mieli okazję zapoznać się z ofertą edukacyjną naszej Szkoły, biorąc udział w prezentacji zawodów: technik hotelarstwa, technik organizacji turystyki, technik handlowiec, technik spedytor, technik pojazdów samochodowych, a także mechanik pojazdów samochodowych. Konkursy, warsztaty, pokazy - ten dzień obfitował w wiele ciekawych atrakcji
Równocześnie informujemy, że w najbliższy poniedziałek 13 maja odbędzie się w naszej Szkole druga tura Dni Otwartych. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych!