Start
Zapraszamy

71199074 2097212113711674 3181111250549473280 n

W dniach 22 - 27 września odbyło się spotkanie młodzieży z naszej szkoły z młodzieżą ze szkoły partnerskiej z Niemiec, Berufsbildungszentrum w Sankt Ingbert. Spotkanie odbyło się w ramach wymiany polsko-niemieckiej a projekt został dofinansowany przez Polsko-Niemiecką Współpracę Młodzieży.
Wizyta naszych przyjaciół z Niemiec była dużym wydarzeniem dla naszej szkolnej społeczności, gdyż gościli oni u nas po raz pierwszy. W spotkaniu wzięło udział 13 uczniów z Niemiec wraz z 3 opiekunami, oraz 17 uczniów z naszej szkoły pod opieką Pani Anny Daraż i Marty Chruścickiej.
Młodzież przez 5 dni mieszkała w Ośrodku KSM „Nadzieja” na Wybrzeżu, spędzając wspólne chwile na warsztatach, ogniskach i wieczorkach tanecznych. Pokazaliśmy naszym gościom piękne okolice Dubiecka, zwiedziliśmy Przemyśl, Rzeszów oraz Kraków. Nasi koledzy z Niemiec obejrzeli także naszą szkołę i wzięli udział w rozgrywkach sportowych.
Bardzo dziękujemy Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży za dofinansowanie naszej szkolnej wymiany. Dziękujemy również Starostwu Powiatowemu w Przemyślu i Radzie Rodziców przy Zespole Szkół im. A. Fredry w Nienadowej za finansowe wsparcie spotkania