Start

vulcan

 

 

 

 

 

 facebook

siatkówka chłopcówTURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ O PUCHAR DYREKTORA SZKOŁY - cz. 2

W czwartek 5 marca odbyła się druga część turnieju piłki siatkowej o Puchar Dyrektora Szkoły. Tym razem do zawodów stanęli chłopcy - uczniowie klas szkół podstawowych. W turnieju wzięły udział trzy drużyny: Szkoła Podstawowa w Babicach, Szkoła Podstawowa w Bachórcu oraz Szkoła Podstawowa w Nienadowej. Po zaciętej walce puchar wywalczyli i odebrali z rąk Pani Dyrektor uczniowie z Nienadowej, na drugim miejscu uplasowali się uczniowie z Babic, a na miejscu trzecim - zawodnicy z Bachórca. Wszyscy zawodnicy otrzymali medale i dyplomy. Młodym siatkarzom oraz ich trenerom serdecznie gratulujemy i zapraszamy na turniej w przyszłym roku!

NASZ ADRES


Zespół Szkół

im. Aleksandra Fredry

w Nienadowej

37-750 Dubiecko

Nienadowa 555

GODZINY PRACY


Poniedziałek - piątek

godz. 7:30 - 15:30

tel. (016) 65 11 016

bip