Start

vulcan

 

 

 

 

 

 facebook

210 421389 m11 LISTOPADA – NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

Kolejna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości upływa w tym roku w cieniu pandemii. Cieszmy się jednak tym świętem i nie zapominajmy o bohaterskich czynach naszych Przodków. Uczcijmy ich pamięć i okażmy nasz patriotyzm, wywieszając biało-czerwone flagi na naszych domach. Chcąc przybliżyć znaczenie polskich symboli narodowych, pragniemy Państwu zaprezentować wystawę, przygotowaną przez Biuro Edukacji Narodowej Instytutu Pamięci Narodowej (Delegatura w Bydgoszczy).  Ekspozycja dostępna jest na stronie internetowej IPN o/ Rzeszów pod linkiem: https://edukacja.ipn.gov.pl/edu/wystawy/wystawy-elementarne/98412,Polskie-Symbole-Narodowe.html. Zachęcamy do obejrzenia i wspólnego świętowania!

NASZ ADRES


Zespół Szkół

im. Aleksandra Fredry

w Nienadowej

37-750 Dubiecko

Nienadowa 555

GODZINY PRACY


Poniedziałek - piątek

godz. 7:30 - 15:30

tel. (016) 65 11 016

bip