Start

vulcan

 

 

 

 

 

 facebook

rozp2022Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023.

Pierwszy września był w naszej szkole dniem szczególnym i uroczystym. Zainaugurowano nowy rok szkolny 2022/2023. Powitano zgromadzonych uczniów, rodziców i nauczycieli. W uroczystościach wziął udział pan Marek Kudła, Wicestarosta Powiatu Przemyskiego, który powierzył pełnienie obowiązków dyrektora Zespołu Szkól im. Aleksandra Fredry panu mgr inż. Krzysztofowi Kiełbasie. Obowiązki kierownika warsztatów przejął pan mgr Paweł Chruścicki, a stanowisko kierownika szkolenia praktycznego pan mgr inż. Paweł Roman. Wicestarosta podziękował także ustępującym: pani dyrektor Elżbiecie Głodowskiej oraz panu kierownikowi warsztatów Adamowi Żurawskiemu za wieloletnią pracę na rzecz szkoły. W nowym roku szkolnym życzymy wszystkim wielu sukcesów.

rozkonRozstrzygnięcie Międzyszkolnego Konkursu Poezji i Pieśni Patriotycznej.

Miło nam poinformować, że Komisja Konkursowa wyłoniła laureatów Międzyszkolnego Konkursu Poezji i Pieśni Patriotycznej. Zgodnie z regulaminem konkursu, przysłane przez uczestników filmy oceniane były w dwóch kategoriach: poezji i piosenki. W kategorii poezji I miejsce przyznano Emilii Szybiak, uczennicy VIII Zespołu Szkół w Nienadowej, miejsce II zajęła Patrycja Hus, uczennica klasy VIII Publicznej Szkoły Podstawowej im. I. Krasickiego w Dubiecku, a miejsce III zajęła uczennica Zespołu Szkół im. A. Fredry w Nienadowej – Sara Kwaśny. W kategorii piosenki największe uznanie zdobył występ Patrycji Hus z Publicznej Szkoły Podstawowej im. I. Krasickiego w Dubiecku, II miejsce zajęła Julia Dzwonnik, uczennica technikum w Zespole Szkół im. A. Fredry w Nienadowej, III miejsce przyznano Marcie Kępie i Wiktorii Brodzickiej, uczennicom Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Żohatynie. Ponadto Komisja wyróżniła Kamila Chruścickiego, ucznia klasy I technikum w ZS w Nienadowej, za muzyczną interpretację pieśni Rota. Jednocześnie informujemy, że zapowiadany na 10 listopada Finał Konkursu z wręczeniem nagród, ze względu na sytuację epidemiczną, został przeniesiony na termin późniejszy. Data wydarzenia zostanie ustalona i podana do informacji. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za przysłane prace a laureatom składamy gratulacje!!!

serpleMiędzyszkolny Konkurs Poezji i Pieśni Patriotycznej „Serce w plecaku”.

W związku ze zbliżającą się 103 rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości, zapraszamy chętnych uczniów klas ósmych szkół podstawowych oraz młodzież szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych do wzięcia udziału w Międzyszkolnym Konkursie Poezji i Pieśni Patriotycznej „Serce w plecaku”. Regulamin Konkursu oraz wszelkie informacje dostępne są pod poniższym linkiem:
Regulamin konkursu

NASZ ADRES


Zespół Szkół

im. Aleksandra Fredry

w Nienadowej

37-750 Dubiecko

Nienadowa 555

GODZINY PRACY


Poniedziałek - piątek

godz. 7:30 - 15:30

tel. (016) 65 11 016

bip