Start
Uwaga! Szkolny Konkurs Językowy |dq|Pokaż Język:-)|dq|
26 września będziemy obchodzić Europejski Dzień Języków Obcych
Rok szkolny 2020/2021
bus3
Szanowni Rodzice, drodzy Uczniowie!!!
Dzięki przychylności Państwa Radnych i Zarządu Powiatu Przemyskiego, końcem września br. przekazano Zespołowi Szkół im. Aleksandra Fredry w Nienadowej 19-osobowy bus marki Mercedes w celu dowozu do tut. Szkoły uczniów z okolic Birczy.
Od 1 października br. bus kursuje w każdy dzień nauki szkolnej na trasie Nienadowa- Iskań – Piątkowa – Żohatyn- Brzeżawa – Stara Bircza – Rudawka – Bircza – Huta Brzuska – Bachów – Nienadowa. Z dowozu korzystają tylko uczniowie Zespołu Szkół im. Aleksandra Fredry w Nienadowej.
Drodzy Ósmoklasiści!!!
Do tej pory dojazd do Zespołu Szkół im. Aleksandra Fredry w Nienadowej z okolic Birczy był utrudniony przez wielokrotne przesiadki. Jeśli planujecie w przyszłości podjąć naukę w naszej Szkole, zapewniamy, że bus będzie kursował na wymienionej wyżej trasie również w przyszłym i kolejnych latach szkolnych.

210 421389 m11 LISTOPADA – NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

Kolejna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości upływa w tym roku w cieniu pandemii. Cieszmy się jednak tym świętem i nie zapominajmy o bohaterskich czynach naszych Przodków. Uczcijmy ich pamięć i okażmy nasz patriotyzm, wywieszając biało-czerwone flagi na naszych domach. Chcąc przybliżyć znaczenie polskich symboli narodowych, pragniemy Państwu zaprezentować wystawę, przygotowaną przez Biuro Edukacji Narodowej Instytutu Pamięci Narodowej (Delegatura w Bydgoszczy).  Ekspozycja dostępna jest na stronie internetowej IPN o/ Rzeszów pod linkiem: https://edukacja.ipn.gov.pl/edu/wystawy/wystawy-elementarne/98412,Polskie-Symbole-Narodowe.html. Zachęcamy do obejrzenia i wspólnego świętowania!

121573745 3623500707730527 1766430921541161934 nDZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

14 października obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji przedstawiciele społeczności uczniowskiej złożyli Dyrekcji, Nauczycielom oraz Pracownikom szkoły podziękowania za trud włożony w proces nauczania i wychowania oraz życzyli sukcesów w dalszej pracy zawodowej.
126września obchodzimy Europejski Dzień Języków Obcych.
Z tej okazji na holu szkoły zawisły plakaty promujące naukę języków obcych - prace konkursowe wykonane przez naszych uczniów.Nie tylko dziś warto pamiętać, że " Z językami, wszędzie jesteś w domu". 🙂