Aktualności

rozkonRozstrzygnięcie Międzyszkolnego Konkursu Poezji i Pieśni Patriotycznej.

Miło nam poinformować, że Komisja Konkursowa wyłoniła laureatów Międzyszkolnego Konkursu Poezji i Pieśni Patriotycznej. Zgodnie z regulaminem konkursu, przysłane przez uczestników filmy oceniane były w dwóch kategoriach: poezji i piosenki. W kategorii poezji I miejsce przyznano Emilii Szybiak, uczennicy VIII Zespołu Szkół w Nienadowej, miejsce II zajęła Patrycja Hus, uczennica klasy VIII Publicznej Szkoły Podstawowej im. I. Krasickiego w Dubiecku, a miejsce III zajęła uczennica Zespołu Szkół im. A. Fredry w Nienadowej – Sara Kwaśny. W kategorii piosenki największe uznanie zdobył występ Patrycji Hus z Publicznej Szkoły Podstawowej im. I. Krasickiego w Dubiecku, II miejsce zajęła Julia Dzwonnik, uczennica technikum w Zespole Szkół im. A. Fredry w Nienadowej, III miejsce przyznano Marcie Kępie i Wiktorii Brodzickiej, uczennicom Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Żohatynie. Ponadto Komisja wyróżniła Kamila Chruścickiego, ucznia klasy I technikum w ZS w Nienadowej, za muzyczną interpretację pieśni Rota. Jednocześnie informujemy, że zapowiadany na 10 listopada Finał Konkursu z wręczeniem nagród, ze względu na sytuację epidemiczną, został przeniesiony na termin późniejszy. Data wydarzenia zostanie ustalona i podana do informacji. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za przysłane prace a laureatom składamy gratulacje!!!

IMG20200923091809AKCJA CHARYTATYWNA „ZAKRĘTKA”23 września dziewczęta ze Szkolnego Koła „Caritas” wyruszyły wraz ze swoją opiekunką – p. K. Binko do Dynowa, aby przekazać na cele charytatywne zebrane w zeszłym i obecnym roku zakrętki plastikowe. Jest to pierwsza w tym roku szkolnym, ale na pewno nie ostatnia akcja charytatywna, jaka podjęła młodzież naszej szkoły. Wiemy bowiem, że każdy, nawet najmniejszy gest może komuś pomóc.

NASZ ADRES


Zespół Szkół

im. Aleksandra Fredry

w Nienadowej

37-750 Dubiecko

Nienadowa 555

GODZINY PRACY


Poniedziałek - piątek

godz. 7:30 - 15:30

tel. (016) 65 11 016

bip