Aktualności

rozkonRozstrzygnięcie Międzyszkolnego Konkursu Poezji i Pieśni Patriotycznej.

Miło nam poinformować, że Komisja Konkursowa wyłoniła laureatów Międzyszkolnego Konkursu Poezji i Pieśni Patriotycznej. Zgodnie z regulaminem konkursu, przysłane przez uczestników filmy oceniane były w dwóch kategoriach: poezji i piosenki. W kategorii poezji I miejsce przyznano Emilii Szybiak, uczennicy VIII Zespołu Szkół w Nienadowej, miejsce II zajęła Patrycja Hus, uczennica klasy VIII Publicznej Szkoły Podstawowej im. I. Krasickiego w Dubiecku, a miejsce III zajęła uczennica Zespołu Szkół im. A. Fredry w Nienadowej – Sara Kwaśny. W kategorii piosenki największe uznanie zdobył występ Patrycji Hus z Publicznej Szkoły Podstawowej im. I. Krasickiego w Dubiecku, II miejsce zajęła Julia Dzwonnik, uczennica technikum w Zespole Szkół im. A. Fredry w Nienadowej, III miejsce przyznano Marcie Kępie i Wiktorii Brodzickiej, uczennicom Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Żohatynie. Ponadto Komisja wyróżniła Kamila Chruścickiego, ucznia klasy I technikum w ZS w Nienadowej, za muzyczną interpretację pieśni Rota. Jednocześnie informujemy, że zapowiadany na 10 listopada Finał Konkursu z wręczeniem nagród, ze względu na sytuację epidemiczną, został przeniesiony na termin późniejszy. Data wydarzenia zostanie ustalona i podana do informacji. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za przysłane prace a laureatom składamy gratulacje!!!

121573745 3623500707730527 1766430921541161934 nDZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

14 października obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji przedstawiciele społeczności uczniowskiej złożyli Dyrekcji, Nauczycielom oraz Pracownikom szkoły podziękowania za trud włożony w proces nauczania i wychowania oraz życzyli sukcesów w dalszej pracy zawodowej.

NASZ ADRES


Zespół Szkół

im. Aleksandra Fredry

w Nienadowej

37-750 Dubiecko

Nienadowa 555

GODZINY PRACY


Poniedziałek - piątek

godz. 7:30 - 15:30

tel. (016) 65 11 016

bip