Aktualności

rozkonRozstrzygnięcie Międzyszkolnego Konkursu Poezji i Pieśni Patriotycznej.

Miło nam poinformować, że Komisja Konkursowa wyłoniła laureatów Międzyszkolnego Konkursu Poezji i Pieśni Patriotycznej. Zgodnie z regulaminem konkursu, przysłane przez uczestników filmy oceniane były w dwóch kategoriach: poezji i piosenki. W kategorii poezji I miejsce przyznano Emilii Szybiak, uczennicy VIII Zespołu Szkół w Nienadowej, miejsce II zajęła Patrycja Hus, uczennica klasy VIII Publicznej Szkoły Podstawowej im. I. Krasickiego w Dubiecku, a miejsce III zajęła uczennica Zespołu Szkół im. A. Fredry w Nienadowej – Sara Kwaśny. W kategorii piosenki największe uznanie zdobył występ Patrycji Hus z Publicznej Szkoły Podstawowej im. I. Krasickiego w Dubiecku, II miejsce zajęła Julia Dzwonnik, uczennica technikum w Zespole Szkół im. A. Fredry w Nienadowej, III miejsce przyznano Marcie Kępie i Wiktorii Brodzickiej, uczennicom Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Żohatynie. Ponadto Komisja wyróżniła Kamila Chruścickiego, ucznia klasy I technikum w ZS w Nienadowej, za muzyczną interpretację pieśni Rota. Jednocześnie informujemy, że zapowiadany na 10 listopada Finał Konkursu z wręczeniem nagród, ze względu na sytuację epidemiczną, został przeniesiony na termin późniejszy. Data wydarzenia zostanie ustalona i podana do informacji. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za przysłane prace a laureatom składamy gratulacje!!!

210 421389 m11 LISTOPADA – NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

Kolejna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości upływa w tym roku w cieniu pandemii. Cieszmy się jednak tym świętem i nie zapominajmy o bohaterskich czynach naszych Przodków. Uczcijmy ich pamięć i okażmy nasz patriotyzm, wywieszając biało-czerwone flagi na naszych domach. Chcąc przybliżyć znaczenie polskich symboli narodowych, pragniemy Państwu zaprezentować wystawę, przygotowaną przez Biuro Edukacji Narodowej Instytutu Pamięci Narodowej (Delegatura w Bydgoszczy).  Ekspozycja dostępna jest na stronie internetowej IPN o/ Rzeszów pod linkiem: https://edukacja.ipn.gov.pl/edu/wystawy/wystawy-elementarne/98412,Polskie-Symbole-Narodowe.html. Zachęcamy do obejrzenia i wspólnego świętowania!

NASZ ADRES


Zespół Szkół

im. Aleksandra Fredry

w Nienadowej

37-750 Dubiecko

Nienadowa 555

GODZINY PRACY


Poniedziałek - piątek

godz. 7:30 - 15:30

tel. (016) 65 11 016

bip