SPPOTKANIE Z PRZEDSTAWICIELAMI FIRMY FAZ DRIVERS

17 maja gościliśmy w naszej szkole właścicieli firmy Faz Drivers, która zajmuje się pośrednictwem pracy dla kierowców C+E. Firma działa na polskim rynku od 6 lat, zatrudnia około 300 osób z całej Polski. Generuje wielomilionowe obroty, dzięki czemu może ciągle się rozwijać (obecnie FAZ-Drivers posiada 3 oddziały Radom/Rzeszów/Katowice).

Dwuetapowa prezentacja, którą przygotował Pan Filip Ziętkowski, miała na celu pokazanie naszym uczniom, że nie jest ważne skąd pochodzimy, ponieważ realizując swoje cele i pasje nie ma dla nas ograniczeń i wszystko jest możliwe. Podczas wystąpienia prowadzący wielokrotnie podkreślał fakt, że właśnie w młodym wieku warto inwestować w siebie i swoją przyszłość.

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie tego spotkania, a w szczególności:

– Panu Filipowi Ziętkowskiemu, który poświęcił swój czas, wygłosił interesujący wykład i podzielił się wiedzą i doświadczeniem.

– Panu Kamilowi Zabłockiemu za podzielenie się z nami swoją historią oraz za prezent dla szkoły.

– Panu Pawłowi Romanowi oraz Panu Arkadiuszowi Urbanowi (Firma Usługowo-Handlowa Ar-bud) za bezpłatne udostępnienie samochodów.

Wszystkich, którzy chcą dowiedzieć się czegoś więcej o firmie Faz Drivers zapraszamy na ich stronę internetową https://faz-drivers.p

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *