TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ SZKÓŁ PODSTAWOWYCH o PUCHAR DYREKTORA ZESPOŁU SZKÓŁ im. A. FREDRY w NIENADOWEJ

W dniu 27 maja 2024r. na obiekcie „Orlik” w Nienadowej odbył się Turniej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół im. Aleksandra Fredry w Nienadowej . W zawodach uczestniczyły 4 drużyny: Szkoła Podstawowa w Bachórcu, Szkoła Podstawowa w Dubiecku, Szkoła Podstawowa w Przedmieściu Dubieckim i Szkoła Podstawowa nr 1 w Nienadowej. Nasza drużyna występowała w składzie: Król Oskar, Kamiński Bartłomiej, Chruścicki Jakub, Sura Fabian, Rogóż Karol, Bielec Damian, Serafin Fabian, Blecharczyk Sebastian, Daraż Artur, Styk Filip, Sietnik Szymon, Galej Michał, Janik Wiktor, Glazar Adrian. Nasi chłopcy okazali się bezkonkurencyjni zwyciężając we wszystkich swoich meczach. Turniej rozegrano systemem „każdy z każdym”. Wyniki poszczególnych meczów:

SP Nienadowa – SP Bachórzec 1:0

SP Przedmieście Dub. – SP Dubiecko 1:3

SP Nienadowa – SP Dubiecko 1:2

SP Bachórzec – SP Przedmieście Dub. 0:4

SP Nienadowa – SP Przedmieście Dub. 2:2

SP Dubiecko – SP Bachórzec 5:0

Kolejność zajętych miejsc:

1 miejsce – Szkoła Podstawowa w Dubiecku

2 miejsce – Szkoła Podstawowa w Przedmieściu Dubieckim

3 miejsce – Szkoła Podstawowa nr.1 w Nienadowej

4 miejsce – Szkoła Podstawowa w Bachórcu

Tytuł „Króla Strzelców” w Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół im. Aleksandra Fredry w Nienadowej przypadł naszemu zawodnikowi Fabianowi Sura, a najlepszym „Bramkarzem” turnieju został zawodnik ze Szkoły Podstawowej w Przedmieściu Dubieckim Jakub Dziepak.