UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2023/ 2024

21 czerwca uroczyście zakończyliśmy kolejny rok szkolny. Poczet sztandarowy, reprezentowany przez uczniów Branżowych Oddziałów Wojskowych, towarzyszył nam podczas mszy świętej i części oficjalnej w murach szkoły. W uroczystości wzięli udział: Naczelnik Powiatu Przemyskiego – pan Piotr Worosz, oraz mjr Marek Pankiewicz z Wojskowego Centrum Rekrutacji w Jarosławiu.

Pan Dyrektor Krzysztof Kiełbasa przywitał zgromadzonych gości, nauczycieli, rodziców oraz uczniów. Podsumowując mijający rok szkolny, doceniono pracę i zaangażowanie wszystkich. Wręczone zostały również nagrody i wyróżnienia. Swoją edukację w naszej szkole zakończyli uczniowie klasy trzeciej Branżowej Szkoły I Stopnia. Żegnając się wyrazili wdzięczność wszystkim nauczycielom.

Wszystkim Uczniom, Nauczycielom i Pracownikom Szkoły życzymy udanych i bezpiecznych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu!