PODSUMOWANIE PROJEKTU PerLen-Koncept w SAARSBRÜCKEN (18-23.06.2024)

CZĘŚĆ II

Drugi etap naszego pobytu w Kraju Saary poświęcony był ostatniej części koncepcji edukacyjnej PerLen – Projektowi.

Zarówno młodzież jak i nauczyciele zastanawiali się, w jaki sposób ten nowatorski program edukacyjny pomógł im w poznaniu swoich zdolności i ich doskonaleniu, oraz co ewentualnie można by było w nim jeszcze ulepszyć? Które elementy można byłoby wykorzystać w przyszłości?

Czas wolny upływał nam na zawieraniu i pielęgnowaniu nowych przyjaźni i znajomości, kibicowaniu Biało-Czerwonym oraz zwiedzaniu pięknego Strasbourga. Mieliśmy niepowtarzalną okazję zobaczyć wnętrza Parlament Europejski, podziwiać gotycką katedrę Notre Dame i zachwycać się uliczkami starego miasta. Niektórzy odważni uczestnicy wyprawy popróbowali nawet żabich udek!

W niedzielę po śniadaniu wyruszyliśmy do Polski, aby w poniedziałkowy poranek rozpocząć zasłużone wakacje.

Kończąc projekt PerLen-Konzept, dziękujemy i pozdrawiamy wszystkich, z którymi zetknęliśmy się i pracowali w czasie jego trwania. Mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś będziemy mieli okazję spotkać się i powspominać wspólnie spędzone chwil