UROCZYSTA GALA FILMOWA PODSUMOWUJĄCA KONKURS FILMOWY „Tik Tok MOCIUM PANIE!”

28 listopada 2025 odbyła się wyjątkowa Gala podsumowująca konkurs filmowy TikTok MOCIUM PANIE! organizowany przez Zespół Szkół im. Aleksandra Fredry w Nienadowej. Było kreatywnie i naprawdę filmowo! ????

Uczniowie klas VIII szkół podstawowych zaprezentowali swoje jednominutowe produkcje promujące nowe kierunki i profile kształcenia w naszej szkole. Każdy film był pełen pomysłowości, energii i zaangażowania, to

 Projekt bez nazwy.mp4

zachwycił zarówno komisję, jak i publiczność.

Podczas Gali wręczono nagrody dla trzech najlepszych zespołów filmowych, a sala niejednokrotnie wypełniła się brawami i okrzykami uznania. ????
Nie zabrakło również momentów wzruszeń, wspólnego świętowania i dumy z efektów młodzieżowej współpracy oraz wykorzystania nowoczesnych technologii i AI w twórczy sposób.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, opiekunom, wychowawcom i szkołom za tak liczny udział oraz fantastyczny poziom konkursu. ❤️
Wasza kreatywność pokazuje, że młodzi ludzie potrafią tworzyć rzeczy odważne, innowacyjne i inspirujące.
✨ I miejsce zajął Zespół Szkół nr 1 w Nienadowej  ✨
✨ II miejsce zajęła Szkoła Podstawowa w Leszczawie Dolnej  ✨
✨ III miejsce zajął Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dubiecku   ✨

Do zobaczenia w kolejnej edycji! ????