CHARYTATYWNY KIERMASZ CIAST

26 marca w naszej szkole odbył się kiermasz charytatywny. Stoły uginały się od pyszności – ciast, babeczek, ciasteczek, hot dogów, pizzerinek itd ????????????. Każdy mógł dorzucić swoją cegiełkę i jednocześnie spróbować czegoś pysznego.

Kiermasz został zorganizowany dla Wiktorii Kazienko która choruje na złośliwy nowotwór kości .Obecność i solidarność innych pozwalają udźwignąć ciężar, który dla rodziny Wiktorii jest zbyt wielki.

Szczególne podziękowania kierujemy do Rady Rodziców oraz darczyńców za zaangażowanie i hojność. Takie chwile pokazują, że razem możemy naprawdę wiele!

❤️Macie wielkie serca — dziękujemy!❤️