Dzień: 2026-04-22

NASI UCZNIOWIE LAUREATAMI KONKURSU „DOŚWIADCZ FIZYKI W PRZYRODZIE”

NASI UCZNIOWIE LAUREATAMI KONKURSU „DOŚWIADCZ FIZYKI W PRZYRODZIE”

Z radością informujemy, że 21 kwietnia 2026 r. odbyło się rozstrzygnięcie międzyszkolnego konkursu „Doświadcz fizyki w przyrodzie” organizowanego przez Liceum Ogólnokształcące im. I. Krasickiego w Dubiecku. Wzięło w nim udział dwoje uczniów z naszej szkoły: Zofia Szymańska z klasy I oraz Kacper Warchoł z klasy IV. Kacper zdobył I miejsce w kategorii szkół średnich.

Read More NASI UCZNIOWIE LAUREATAMI KONKURSU „DOŚWIADCZ FIZYKI W PRZYRODZIE”