WYCIECZKA I OGNISKO KL. III A
W poniedziałek 25 maja grupa uczniów klasy 3 technikum wybrała się na wycieczkę połączoną z ogniskiem. Była to okazja do integracji klasowej, a także pielęgnowania tradycji związanej z obrzędami ludowymi. Serdecznie dziękujemy Zielona Polana Resort za organizację ogniska i możliwość spędzania czasu w pięknych okolicznościach przyrody.
Read More WYCIECZKA I OGNISKO KL. III A